Drozd napisał(a):

|
Sukiennicki nie potrafi kopnąć piłki w zamierzonym kierunku i z zamierzoną siłą. W jego przypadku nigdy nie wiadomo gdzie poleci. Bez tego na żadnej pozycji nie będzie pomagał. Może poza skrzydłem gdzie może próbować dryblingu, ale ostatnio mu się nie chce... może się obraził, że już nie jest gwiazda...
|
A może to ze był przemęczony pod koniec rundy? Nie zapominaj ze on przyszedł do nas z II ligi jako piłkarz na dorobku, a nie gwiazda z Iberii która ma ciagnąc grę.
Nie jest gwiazdą, ale na wiosne powinien być lepszy.