Witalis napisał(a):

|
Jeśli w Lechii nie znajdą tych pieniędzy, to byłoby to dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyby miasto jej nie ratowało. Żyjemy w kraju, w którym nie ma pieniędzy na terapie onkologiczne dla dzieci, ale jest na dotowanie zawodowego i przepłacanego sportu.
|
Dla każdego normalnie myślącego człowieka też.
Ale nie łudzę się...