Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 29.12.2024, 22:31
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w Lechii nie znajdą tych pieniędzy, to byłoby to dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyby miasto jej nie ratowało. Żyjemy w kraju, w którym nie ma pieniędzy na terapie onkologiczne dla dzieci, ale jest na dotowanie zawodowego i przepłacanego sportu.
Dla każdego normalnie myślącego człowieka też.

Ale nie łudzę się...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując