|
I kolejna rzecz - miejmy nadzieję, że mamy pieniądze na 2-3 transfery (choć kadra jest PRZEŁADOWANA). Nie mamy ich jednak na pewno na więcej transferów.
Moim zdaniem boczny obrońca i defensywny pomocnik to priorytety, ale jeszcze raz - miejmy nadzieję, że nas na to stać. Jeśli nie, to ktoś na środku będzie musiał zagrać, niech Jop decyduje, kto to będzie z obecnego składu. I nie ma się co rzucać, że co to za pomysł, facet nie ma w biografii gry na defensywnym pomocniku.
O Sukiennickim już pisałem. Jemu należy wreszcie tę jedną pozycję wybrać i nauczyć na niej grać, ograć na niej w rezerwach albo innym klubie.
|