wolfy napisał(a):

Sukiennicki Tak, w jeden obóz nauczy się grać na defensywnej pomocy.
Ręce opadają...
Lepszy czterdziestolatek z pojęciem o grze na tej pozycji niż młode miernoty jak Sukiennicki, rzucane z pozycji na pozycję bo wszędzie są beznadziejne.
|
młody piłkarz jest po prostu bardziej plastyczny, doświadczenie jest cenne pod kątem wiedzy taktycznej potrzebnej do realizowania nowych zadań, ale paru automatyzmów na obozie starszy może się już nie być w stanie nauczyć, nie mówiąc o dojeżdżaniu fizycznym
wspomniany tutaj Tachi nie podołał, mimo że czterdziestolatkiem nie był
bardziej ogólnikowo, w tej zabawie niekoniecznie chodzi o skompletowanie 25 zawodników podobnych wiekiem, umiejętnościami, potencjałem i ambicjami (ale broń Boże zarobkami), ale naprawdę trzeba tłumaczyć takie oczywistości? proporcje i hierarchia niby są mityczne, a jednak każdy tak układa kadrę