Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24214
Stary 29.12.2024, 09:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sukiennicki Tak, w jeden obóz nauczy się grać na defensywnej pomocy.
Ręce opadają...

Lepszy czterdziestolatek z pojęciem o grze na tej pozycji niż młode miernoty jak Sukiennicki, rzucane z pozycji na pozycję bo wszędzie są beznadziejne.
młody piłkarz jest po prostu bardziej plastyczny, doświadczenie jest cenne pod kątem wiedzy taktycznej potrzebnej do realizowania nowych zadań, ale paru automatyzmów na obozie starszy może się już nie być w stanie nauczyć, nie mówiąc o dojeżdżaniu fizycznym
wspomniany tutaj Tachi nie podołał, mimo że czterdziestolatkiem nie był

bardziej ogólnikowo, w tej zabawie niekoniecznie chodzi o skompletowanie 25 zawodników podobnych wiekiem, umiejętnościami, potencjałem i ambicjami (ale broń Boże zarobkami), ale naprawdę trzeba tłumaczyć takie oczywistości? proporcje i hierarchia niby są mityczne, a jednak każdy tak układa kadrę
Ostatnio edytowane przez Watts : 29.12.2024 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując