Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6287
Stary 28.12.2024, 20:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No chyba że nazywasz się Rude. Wtedy szef błaga cię żebyś został
Rude miał znacznie lepszą średnią i wywalczył Puchar Polski pierwszoligowcem.
No i nie szturchał w mediach właściciela.

@Witalis - zależy co rozumiesz przez "konflikt".
Personalny? Na bank nie było żadnego. Świadczy o tym szok Moskala po zwolnieniu.
W wizji prowadzenia drużyny? Ewidentnie, co sam Moskal podkreślał. Pytanie po co to robił pozostanie otwarte.

A że Jop wykręcił lepszy wynik? Raz że nie da się gorszego, ale punktował naprawdę ładnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.12.2024 o godz. 22:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując