FraMat napisał(a):

|
No chyba że nazywasz się Rude. Wtedy szef błaga cię żebyś został
|
Rude miał znacznie lepszą średnią i wywalczył Puchar Polski pierwszoligowcem.
No i nie szturchał w mediach właściciela.
@Witalis - zależy co rozumiesz przez "konflikt".
Personalny? Na bank nie było żadnego. Świadczy o tym szok Moskala po zwolnieniu.
W wizji prowadzenia drużyny? Ewidentnie, co sam Moskal podkreślał. Pytanie po co to robił pozostanie otwarte.
A że Jop wykręcił lepszy wynik? Raz że nie da się gorszego, ale punktował naprawdę ładnie.