Adryan napisał(a):

Nie no, szanujmy się, sprawdziłem sobie teraz przebieg kariery tego Lloncha i to nie jest nawet równia pochyła, tylko kompletny zjazd do bazy i odcinanie kuponów. Pierwsza myśl - jakby utrzymywał się na poziomie przynajmniej Ekstraklasowym, to grałby w innym miejscu. Gdzie teraz gra? CF Intercity. Nie mylić z PKP Intercity, chociaż w sumie bardzo łatwo o taką pomyłkę. Szybki rzut okna na pozycję w lidze - zamykają tabelę na trzecim poziomie ligowym w Hiszpanii. Dajcie spokój.
W razie ewentualnej kontuzji lub nieobecności Carbo możemy popracować mocniej nad Sukiennickim i nauczyć go grać na tej pozycji, cały okres przygotowawczy jest do odbębnienia, gdzie można spróbować to zrobić, zwłaszcza, że warunki fizyczne bardzo zbliżone (chociażby wzrost), a nie bujać się z 32-latkami z ogona tabeli 3 ligi hiszpańskiej. No i też 1,7m, czyli przewaga w powietrzu w zasadzie żadna.
|
Sukiennicki

Tak, w jeden obóz nauczy się grać na defensywnej pomocy.
Ręce opadają...
Lepszy czterdziestolatek z pojęciem o grze na tej pozycji niż młode miernoty jak Sukiennicki, rzucane z pozycji na pozycję bo wszędzie są beznadziejne.