Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24213
Stary 28.12.2024, 20:40
Adryan napisał(a):Wyświetl post
Nie no, szanujmy się, sprawdziłem sobie teraz przebieg kariery tego Lloncha i to nie jest nawet równia pochyła, tylko kompletny zjazd do bazy i odcinanie kuponów. Pierwsza myśl - jakby utrzymywał się na poziomie przynajmniej Ekstraklasowym, to grałby w innym miejscu. Gdzie teraz gra? CF Intercity. Nie mylić z PKP Intercity, chociaż w sumie bardzo łatwo o taką pomyłkę. Szybki rzut okna na pozycję w lidze - zamykają tabelę na trzecim poziomie ligowym w Hiszpanii. Dajcie spokój.

W razie ewentualnej kontuzji lub nieobecności Carbo możemy popracować mocniej nad Sukiennickim i nauczyć go grać na tej pozycji, cały okres przygotowawczy jest do odbębnienia, gdzie można spróbować to zrobić, zwłaszcza, że warunki fizyczne bardzo zbliżone (chociażby wzrost), a nie bujać się z 32-latkami z ogona tabeli 3 ligi hiszpańskiej. No i też 1,7m, czyli przewaga w powietrzu w zasadzie żadna.
Sukiennicki Tak, w jeden obóz nauczy się grać na defensywnej pomocy.
Ręce opadają...

Lepszy czterdziestolatek z pojęciem o grze na tej pozycji niż młode miernoty jak Sukiennicki, rzucane z pozycji na pozycję bo wszędzie są beznadziejne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.12.2024 o godz. 20:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując