|
W klubie bajzel na całego, całe biura skłócone, w odejściu K. Kawuli nie ma przypadku, słyszałem, że ten mruwa, który udziela się na twitterze i robi mnóstwo rzeczy odnośnie biletów, podobnie. Nic z tego nie będzie niestety, nie da się osiągnąć sukcesu w toksycznej atmosferze, bo podejrzewam, że jak tak jest w biurach to w sporcie atmosfera będzie podobna. Do tego doprowadziły rządy tego pana od 2 lat.
|