|
Wydarzyła się rzecz dość mocno powiązana z nami. Bo MADA to był jedyny kupiec, który był blisko Wisły i miało nastąpić przejęcie klubu. Na podstawie tego przejęcia pakiet większościowy akcji wzął Królewski. Później pół roku opowiadał, że ma super kupca i już tylko szczegóły umowy ustala.
Cała historia przejęcia Wisły przez Królewskiego opiera się na tym, że kub miał być sprzedany MADA.
Wszystko co stało się później czy dzieje się teraz wpływa na ocenę Zaskrońca. Obecne problemy MADA ośmieszają Zaskrońca, który mówił, że ma kupca sprawdzonego przez najlepsze firmy, awans rok temu Lechii też ośmiesza Zaskrońca, że tacy oszuści potrafili zrobić awans w pierwszym sezonie, a nasz prawilniak od rozgryzania enigmy nie umie tego zrobić od 3 sezonów.
Nie umięjętność wiązania ze sobą tych faktów źle Arku o Tobie świadczy.
Można powiedzieć, że MADA jest tak ważną częśćią historii Wisły jak Sharksi, Vanna Ly, Meresiński czy trio. Wszystkie te czynniki sprawiały, że Wisła najpierw była w rękach kibiców, później w rekach trio przez zamieszanie z Vanną a później w rękach Zaskrońca przez zamieszanie z MADĄ.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|