wolfy napisał(a):

No mnie ten Villar też rozwala, ale nie on jeden podaje go jako przykład porażki.
Podobnie jak Baena z najlepszymi liczbami w zespole powinien wg. niektórych ustąpić miejsca Starzyńskiemu albo Sukiennickiemu. "Ustąpić" to słowo kluczowe, bo sami w życiu nie wygrają z nim rywalizacji sportowej.
Wincyj młodych Polaków. Karherop nawet by taktykę zmieniał byle tylko ich więcej napchać do składu. Pozostaje tylko pytanie - po co? Co im daje wpychanie za paszport absolutnych miernot do składu? To jest jakiś fetysz?
Mam nadzieję że ktoś się wreszcie obudzi w klubie i ten cyrk się skończy
|
Jak to po co, bo na naszych rodzimych talentach zarabiają rodzimi menagos, a na hiszpańskim "szrocie" nie zarabiają. To jest cała tajemnica, dlatego Rude wywoływał wściekły amok, bo było jasne, że nie będzie wpychał do składu miernot na życzenie menagos. Oczywiście to były brednie bo Rude dawał szanse młodym, tyle że oni ją marnowali.