Karherop napisał(a):

Mocno idziesz w zaparte.
Gdy Duda nie mógł zagrac to w ostatnich meczach roku 2023 gral za niego Gogoł i o dziwo gral nawet lepiej od niego - zaliczył 2 gole i asyste. A wyniki nie były tak złe (, remis z Lechia, wygraja 3-2 z Gieksa, 2-1 z Polonia). Fakt ze pozniej sie rozsypal i jedyna alternatywa stal sie Krzyżanowski.
Tak patrzac jednak na te 3 sezony w 1 lidze to problem byl momentami w sezonie 23/24 i poczatek rundy 24/25. Jakos jednak patrzac po druzynach rywali nie widzialem u nich o wiele lepszych mlodziezowcow (moze poza Kozubalem, Boguszem i Warczakiem). Najlepszych zgarniaja od razu kluby esa lub leca za granice.
|
Obaj to szrot. Ale nawet szrot od czasu do czasu może wypracować asystę lub strzelić bramkę. To jednak nie poziom na zawodników 1 składu, jeśli oczywiście chcemy awansować. Rola zmienników to co innego. Nie ma szans, żebyśmy mieli lepszych od Dudy, więc sytuacja jak teraz jest jak najbardziej do przyjęcia.
O reszcie już pisałem. Na tym etapie naszej historii trafiają do nas odrzuty.
Może jeszcze dodam, nie jestem piłkarskim patriotą. Dla mnie młodzieżowców mogłoby zupełnie nie być, a jeżeli już jakiś być musi, niech będzie to bramkarz.