Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24197
Stary 26.12.2024, 21:04
Musimy skończyć z przepłacaniem za młody szrot licząc że trafimy talent na maksymalnie przesianym rynku. Żadnych więcej Sukiennickich czy Olejarek.

Jedyne co ma sens to ściąganie na normalnych zasadach do rezerw młodych piłkarzy licząc że za rok, dwa lub trzy któryś z nich osiągnie odpowiedni poziom. W grę wchodzą też wypożyczenia.

Innymi słowy - praca u podstaw, nie kretyńskie przepalanie pieniędzy na szrot.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując