Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6274
Stary 26.12.2024, 20:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A co jest sensowniejsze?
A to akurat u nas bez znaczenia.
Nie tylko u nas zresztą.

@Patryko - Moskal wykręcił katastrofalny wynik w lidze, podejmował kretyńskie decyzje które się nie sprawdzały (Rodado wykonujący rogi), źle rotował składem i do tego, podjudzany przez dziennikarzy z miejsca poszedł na medialne zwarcie z Królewskim, ku uciesze debili z forum.
W niemal każdym polskim klubie poleciałby na ryj szybciej niż u nas. Afera była o to że dotąd Królewski stał murem za każdym trenerem.
Tyle że byli to trenerzy których popierał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.12.2024 o godz. 21:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując