wolfy napisał(a):

|
Moskal poleciał bo się w lidze skompromitował.
|
Akurat w przypadku zwalniania trenerów przez JK, liczy się bardziej jego widzimisię, niż wyniki osiągane przez szkoleniowca.
Sobol miał dalej trwać w roli szkoleniowca, bo przecież xG w Excelu się zgadzało, podczas gdy gra drużyny wołała o pomstę do nieba.
Rude dostał ofertę dalszej pracy po kompromitującym wyniku w lidze i szczęśliwie zdobytym PP.
Moskal został wywalony po meczu o posadę, który się nie odbył. Początek sezonu grał praktycznie co 3 dni, częściej siedząc na terminalu lotniska, niż trenując w Myślenicach. Nie twierdzę, że na 100% zapewniłby nam awans, po prostu uważam, że JK zadziałał pod wpływem impulsu, odsuwając na dalszy plan obiektywne przyczyny słabego punktowania w lidze.