|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#6256

25.12.2024, 10:28
|
Patryko napisał(a): 
|
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
|
Możesz się zdziwić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|