Patryko napisał(a):

|
Wywalenie Moskala było mega słabym posunięciem JK, natomiast zmiana Jopa w przerwie zimowej na kolejnego randoma znikąd to byłoby czyste szaleństwo. Myślę, że nikt w Wiśle nie bierze takiego ruchu pod uwagę w chwili obecnej.
|
Posłuchaj sobie co Jop mówi o okresie kiedy był asystentem Rude.