Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6252
Stary 24.12.2024, 17:34
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Jop dziś powiedział, że czeka wciąż na rozmowę w sprawie pracy w rundzie wiosennej) i jest to przepiękna ilustracja Wisły
Brylowanie na Twitterze dla atencji, wypisywanie w emocjach po meczu odnośnie pracy trenera, pierdyliard podań dalej postów o zdobyciu pucharu (nie wiem, to ma sprawić, że wszyscy zaczną nagle dobrze ten rok oceniać i jakieś dobre wrażenie wywołać?), a rzeczywistość w tym czasie skrzeczy.
To szalenie przebiegła gra jk mająca na celu błyskawiczne przejęcie guardioli jeśli mc go wywali w okresie świąt/nowego roku..
Zdrowych i Radosnych Świąt dla Was Wszystkich.
Odpowiedz cytując