wierność83 napisał(a):

Jop dziś powiedział, że czeka wciąż na rozmowę w sprawie pracy w rundzie wiosennej) i jest to przepiękna ilustracja Wisły 
Brylowanie na Twitterze dla atencji, wypisywanie w emocjach po meczu odnośnie pracy trenera, pierdyliard podań dalej postów o zdobyciu pucharu (nie wiem, to ma sprawić, że wszyscy zaczną nagle dobrze ten rok oceniać i jakieś dobre wrażenie wywołać?), a rzeczywistość w tym czasie skrzeczy.
|
To szalenie przebiegła gra jk mająca na celu błyskawiczne przejęcie guardioli jeśli mc go wywali w okresie świąt/nowego roku..
Zdrowych i Radosnych Świąt dla Was Wszystkich.