Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24184
Stary 23.12.2024, 19:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też ci życzę Wesołych Świąt.
A Ty w ogóle masz coś sensownego do napisania w tenacie? Ja rozumiem że teraz wstyd wracać do Twoich postów o Sukiennickim, tylko po co w ogóle odpisujesz?

To jest właśnie najbardziej żenujące: Karherop mógł pisać jakieś brednie o ogrywaniu Młyńskiego czy Starzyńskiego, Ty ostro odleciałeś z Sukiennickim, problem w tym że nie wyciągacie żadnych wniosków. Najdalej za rok będzie kolejna łamaga wpychana na siłę do składu za bycie młodym talentem i dacie się pokroić że w interesie Wisły jest stawiać na tego paralityka nawet kosztem punktów...

Też Ci życzę Wesołych Świąt. Tylko co to ma do tematu?

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moje gratulacje!
Jak zmotywować dobrze wolfy'ego to nie spocznie dopóki nie znajdzie czegoś na potwierdzenie.
Pomijam fakt, że Fazlagic to w żadnym składzie się nie mieści.
I tu się mylisz. Fazlagić to zawodnik pierwszego zespołu bo nie godzi się na grę w rezerwach. Że nie gra? Co to ma za znaczenie, skoro ten mega talent zarabia za czterech?

Ale co tam że mamy sześciu leszczy w środku pola, warto było dla tych kilku meczy podniety dla takich jak Ty...
Prawda?

Serio, to jedyne na co Cię stać po skonfronrowaniu z listą naszych młodych środkowych pomocników?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.12.2024 o godz. 19:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując