Markus napisał(a):

Jest całkowicie oczywiste i trwające od dawna, że część osób patrzy na piłkarzy pod kątem ich narodowości, a nie umiejętności. Widać to najlepiej na przykładzie oceniania przez nich właśnie takiego Baeny czy Carbo i choćby takiego Sukiernickiego czy Starzyńskiego.
Nie ma tu żadnej symetrii i jednakowego podejścia opartego tylko na ich umiejętnościach i przydatności dla zespołu. Najlepszym przykładem na to jesteś Ty sam.
|
Dokładnie, najlepszym przykładem jesteś Ty sam
