Markus napisał(a):

|
A to, że Wisła potrzebuje dziś przynajmniej jednego nowego jakościowego skrzydłowego jest bezdyskusyjne i wyraźnie wiele razy o tym wcześniej pisałem. Podobnie jak o tym, że Baena nawet będąc dziś najefektywniejszym skrajnym pomocnikiem Wisły, nie jest bez wad, czyniących takie wzmocnienie jeszcze bardziej potrzebnym.
|
Czyli w pokrętny sposób zgadzasz się ze mną.
Wesołego Bożego Narodzenia.