Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29558
Stary 23.12.2024, 15:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Atakowanie Baeny wynika z jego niedostatków i akcji typu "jeździec bez głowy".
Jeśli ktoś atakuje za grę najlepszego skrzydłowego drużyny, a nie atakuje za fatalną postawę tych jeszcze gorszych od niego grajków, więcej, chce ich czasem na siłę wciskać do składu zamiast niego, to nie kieruje się żadnymi merytorycznymi ocenami i nie traktuje ich jednakowo. Kieruje się w swoim podejściu czymś innym. Wszyscy wiedzą czym.

Jest całkowicie oczywiste i trwające od dawna, że część osób patrzy na piłkarzy pod kątem ich narodowości, a nie umiejętności. Widać to najlepiej na przykładzie oceniania przez nich właśnie takiego Baeny czy Carbo i choćby takiego Sukiernickiego czy Starzyńskiego.

Nie ma tu żadnej symetrii i jednakowego podejścia opartego tylko na ich umiejętnościach i przydatności dla zespołu. Najlepszym przykładem na to jesteś Ty sam.

W sumie pasjonuje mnie, jak będziesz dowodził, że zawsze oceniałeś i patrzyłeś choćby na Carbo tak samo jak na Sukiennickiego. Że traktowałeś ich równo, zgodnie z umiejętnościami i wartością dla drużyny. Chętnie to przeczytam. Przyda się trochę rozrywki przed świętami.

A to, że Wisła potrzebuje dziś przynajmniej jednego nowego jakościowego skrzydłowego jest bezdyskusyjne i wyraźnie wiele razy o tym wcześniej pisałem. Podobnie jak o tym, że Baena nawet będąc dziś najefektywniejszym skrajnym pomocnikiem Wisły, nie jest bez wad, czyniących takie wzmocnienie jeszcze bardziej potrzebnym.
Ostatnio edytowane przez Markus : 23.12.2024 o godz. 19:43.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując