Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24181
Stary 23.12.2024, 14:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bo to nie jest żadne rozwiązanie.

Frankowski metr 1.60 w kapeluszu mial w życiu wiecej bramek z glowy niz nie jeden dwumetrowiec

Trzymanie w kadrze napastnika III czy IV ligowego po to by dawal tylko i wylacznie wzrost? To juz naprawde lepiej stopera wprowadzic wyżej na końcówkę.

Mając tyle klopotow w innych obszarach boiska naprawde nie sadze ze Basha marnuje obecnie czas na szukanie napastnika.
Podkreślałem to kilka razy, Ten zawodnik nie ma dawac tylko wzrostu a przede wszystkim jego wejście ma wymuszać zmianę taktyki obronnej przeciwnika ale co do zasady się z tobą zgadzam. Jeśli - jak w czasach Frankowskiego - sprowadzimy na każdą pozycję gwiazdę która będzie dwukrotnie lepsza od zawodników przeciwników to w sumie nie jest potrzebne żadne kombinowanie z taktyką.
Odpowiedz cytując