Karherop napisał(a):

Bo to nie jest żadne rozwiązanie.
Frankowski metr 1.60 w kapeluszu mial w życiu wiecej bramek z glowy niz nie jeden dwumetrowiec
Trzymanie w kadrze napastnika III czy IV ligowego po to by dawal tylko i wylacznie wzrost? To juz naprawde lepiej stopera wprowadzic wyżej na końcówkę.
Mając tyle klopotow w innych obszarach boiska naprawde nie sadze ze Basha marnuje obecnie czas na szukanie napastnika.
|
Podkreślałem to kilka razy, Ten zawodnik nie ma dawac tylko wzrostu a przede wszystkim jego wejście ma wymuszać zmianę taktyki obronnej przeciwnika ale co do zasady się z tobą zgadzam. Jeśli - jak w czasach Frankowskiego - sprowadzimy na każdą pozycję gwiazdę która będzie dwukrotnie lepsza od zawodników przeciwników to w sumie nie jest potrzebne żadne kombinowanie z taktyką.