Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6249
Stary 23.12.2024, 14:01
Odpowiem-Sobczaka zatrudniła świnka.
Klub, który w poprzednim sezonie dokonał wręcz niemożliwego odwrotu od pewnego awansu.
Można powiedzieć, że nasza "słynna" potyczka w barażach z Puszczą przyblakła całkowicie, w porównaniu z tym co oni zrobili.
Tam to dopiero mogło i musiało zejść powietrze, i to w formie eksplozji.

A jednak, mimo tego, klub się ogarnął, zatrudnił m.in Sobczaka i pewnie zmierza do awansu.
Czyż nie należy tego wiązać z sensownym właścicielem i rozsądnym zarządzaniem?

Ale najważniejsze, na pewno atmosfera tam jest "zepsuta", w przeciwieństwie do naszej...

A tak w ogóle, Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Wiślaków !!!
Odpowiedz cytując