Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24180
Stary 23.12.2024, 12:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Framat: jest sześciu! Przecież mamy Fazlagicia!
Mamy SZEŚCIU środkowych młodych pomocników i żaden nie nadaje się do gry o awans w pierwszej lidze. A potem zdziwienie że nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
Moje gratulacje!
Jak zmotywować dobrze wolfy'ego to nie spocznie dopóki nie znajdzie czegoś na potwierdzenie.
Pomijam fakt, że Fazlagic to w żadnym składzie się nie mieści.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując