wolfy napisał(a):

@Framat: jest sześciu! Przecież mamy Fazlagicia! 
Mamy SZEŚCIU środkowych młodych pomocników i żaden nie nadaje się do gry o awans w pierwszej lidze. A potem zdziwienie że nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
|
Moje gratulacje!
Jak zmotywować dobrze wolfy'ego to nie spocznie dopóki nie znajdzie czegoś na potwierdzenie.
Pomijam fakt, że Fazlagic to w żadnym składzie się nie mieści.