tymczasem Pan Władek wbrew hejterom pokazuje że jest człowiekiem wielkiego serca
https://www.facebook.com/watch/?v=93...051137&__cft__[0]=AZV4OZ0y16O843zCdn-HDk6tuQZ0zReVns8SsMf5S3ZX85aqWFPjIHDknNSK8poETVWsC 3qsG4MN4WwCMK_bTPBOAW9dx9Nnin2PsEkEETAh6ewLcj-9rb6zk40mK7GPY-YfK6JjvmikuS-qs9nHWL1222R1SpAtKqiWM0gna6NCfUO4dRkHs7IxGiFkWIe7j fyxkfUp01aB9KyXO0ei0mRX_JhIOlaVoinmMMv7D3G8Zw&__tn __=%2CO%2CP-R