Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 23.12.2024, 10:10
Nasz klub, od dłuższego czasu, skutecznie wdraża ideę organizacji uczącej się.
Sam Prezesek uczy się jak zarządzać klubem sportowym
Trener Jop ( z pełnym szacunkiem) jest na etapie uczenia się jak to jest być pierwszym trenerem.
Dyrektor Basha uczy się jak to jest być dyrektorem sportowym.
Drużyna składająca się z najlepiej opłacanych w tej lidze piłkarzy uczy się być drużyną "z największym potencjałem"
Kibice uczą się wiary, że wszystko co robią w/w osoby jest na chwałę Wisły.

To, że nasze miejsce w tabeli oscyluje w okolicach jej środka, jest twardym faktem.
Wiec co jest "nie tak"?

Z resztą, ja też postanowiłem, że podczas najbliższego rejsu samolotem, wejdę do kabiny pilotów i, w ramach chęci nauki i zdobycia nowych doświadczeń, proszę aby pozwolili mi zasiąść za sterami i wylądować...
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 23.12.2024 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując