Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24178
Stary 22.12.2024, 23:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post

@Framat: jest sześciu! Przecież mamy Fazlagicia!
Mamy SZEŚCIU środkowych młodych pomocników i żaden nie nadaje się do gry o awans w pierwszej lidze. A potem zdziwienie że nie ma pieniędzy na wzmocnienia.
.
Tak po prawdzie to jeszcze przed tym jak go Gula zezłomowal na wypożyczeniu to zaraz po spadku za wydawalo się że jak zostanie to bedzie grał, bo nie byl jeszcze tak zardzewialy jak obecnie.

Z tym nadaje sie/nie nadaje to trzeba równać do środowiska. Przenies takiego Igbekeme czy Dude do Termaliki/Ruchu/Arki a nie beda odstawać.

Mielismy zresztą kiedyś przyklad Sadloka, ktory u nas nadawal sie tylko do tarcia chrzanu, a w Ruchu byl podstawowym zawodnikiem drużyny która awansowala do esa.
Odpowiedz cytując