OnizukaTSW napisał(a):

|
No tak, biedny niewinny Krolewski xD Przypominam że Zaskroniec jest głównym akcjonariuszem od końca 2022 roku, a kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024. Wcześniej udział w zarządzaniu klubem miał nie mniejszy niż Błaszczykowski. Zarówno Jazdzynski, Królewski i Błaszczykowski walnie przyczynili się do tego, że Wisła jest w miejscu którym jest, a więc z marnymi szansami na awans, coraz większymi długami, bez realnej wizji zarządzania klubem i bez większych perspektyw na przyszłość. Puchar Polski, choć niewątpliwy sukcesem był, to tylko nieco pudrowal rzeczywistość.
|
Oczywiście, że Królewski też odpowiada za okres Trio, ale to nie on zatrudnił sobie wuja i brata, trudno nie dostrzegać kto w tamtym czasie nadawał ton i kto zaprowadził nas do 1 ligi, a tam przewalił resztki kasy wypłaconej z Ekstraklasy. Tylko sprowadzenie Rodado było w tamtym czasie na plus. Komin dla Fernandeza, Sapała, Żyro... jak kasy zaczęło brakować to prezio zaczął publicznie winić Królewskiego, wtedy Jara otrzeźwiło. Od tamtego czasu coś tam do przodu idzie, choćby wypłaty to 50% dochodów. Reaktywowano rezerwy. Powoli pozbywamy się drenujących kasę piłkarzy, nic nie dających na boisku.
A co do " kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024" a co za różnica czy miejsce było 10, 8 czy 12. Żadna. Na 4 kolejki przed końcem mieliśmy szansę być tam gdzie GKS. Tylko po spieprzonym przez wiadomo kogo karnym powietrze zeszło i zaczęły się cuda. Królewski za to niby odpowiada?
Chłop ma za miękkie serce i daje "szanse" leserom na którą nie zasługują. To jest na dzisiaj najpoważniejszy zarzut, ale głos Bashy zdaje się zwiastować zmianę w tym temacie.