Drozd napisał(a):

|
Kuba i reszta to doprowadzili do tego co jest teraz... zostawili Królewskiemu Wisłę na 10 miejscu w 1 lidze, bez kasy i z wagonem drogiego szrotu na długich umowach.
|
No tak, biedny niewinny Krolewski xD Przypominam że Zaskroniec jest głównym akcjonariuszem od końca 2022 roku, a kompromitująca 10 pozycja w lidze miała miejsce w sezonie 2023/2024. Wcześniej udział w zarządzaniu klubem miał nie mniejszy niż Błaszczykowski. Zarówno Jazdzynski, Królewski i Błaszczykowski walnie przyczynili się do tego, że Wisła jest w miejscu którym jest, a więc z marnymi szansami na awans, coraz większymi długami, bez realnej wizji zarządzania klubem i bez większych perspektyw na przyszłość. Puchar Polski, choć niewątpliwy sukcesem był, to tylko nieco pudrowal rzeczywistość.