Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29555
Stary 21.12.2024, 21:09
a ja tam uważam że jakby nie było Baeny to byśmy mieli kilka punktów mniej i popierają to statystyki,i bez niego patrzylibyśmy na to żeby się utrzymać, a nie marzyli w dalszym ciągu o Esie. Wg mnie chłop jest dobry i szkoda że nie ma nikogo u nas kto by za nim nadązył i komu mogłby zagrać, może wtedy miałby od was lepszą note za styl
Odpowiedz cytując