azor napisał(a):

https://weszlo.com/2024/12/21/media-...afic-do-wloch/
Ciekawe. Nie twierdze, że Hoyo jest jakimś mega talentem, bo trudno to zweryfikować, acz trochę nie rozumiem czemu z niego tak szybko zrezygnowano. I tak wiem, że Salernitana to żaden hegemon i tak wiem, że pewnie z Hutnika wyciągną go za frytki i pewnie będzie jednym w wielu - niemniej ciekawym jest jak szybko go odpuściliśmy.
|
Z Hoyo zrezygnowano z przyczyn pozasportowych. Piłka nożna była wtedy nisko na liście jego priorytetów.
Fajnie że się ogarnął, wątpliwe żeby zrobił to u nas.