Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16462
Stary 21.12.2024, 21:07
azor napisał(a):Wyświetl post
https://weszlo.com/2024/12/21/media-...afic-do-wloch/

Ciekawe. Nie twierdze, że Hoyo jest jakimś mega talentem, bo trudno to zweryfikować, acz trochę nie rozumiem czemu z niego tak szybko zrezygnowano. I tak wiem, że Salernitana to żaden hegemon i tak wiem, że pewnie z Hutnika wyciągną go za frytki i pewnie będzie jednym w wielu - niemniej ciekawym jest jak szybko go odpuściliśmy.
Z Hoyo zrezygnowano z przyczyn pozasportowych. Piłka nożna była wtedy nisko na liście jego priorytetów.
Fajnie że się ogarnął, wątpliwe żeby zrobił to u nas.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując