Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 21.12.2024, 18:57
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Może Kuba i reszta mają już wywalone na to i po prostu dają hajs, żeby jeszcze kiedyś cokolwiek odzyskać.
Ale tak, dziwię się, że każdy na to przyzwala tam w środku co się robi z tym klubem, zaraz dadzą kolejne pożyczki na zabawę.
Kuba i reszta to doprowadzili do tego co jest teraz... zostawili Królewskiemu Wisłę na 10 miejscu w 1 lidze, bez kasy i z wagonem drogiego szrotu na długich umowach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując