wolfy napisał(a):

Czy Baena jest naszym najbardziej krytykowanym skrzydłowym? Tak.
Czy były głosy domagające się gry Starzyńskiego albo Sukiennickiego zamiast Baeny? Tak.
Czy ma to jakikolwiek sens w kontekście powyższego? Nie.
Masz, poprawiłem Twój post, nie musisz dziękować...
|
W przeinaczaniu cudzych słów, wciskaniu nnym do ust rzeczy których nigdy nie powiedzieli i nadawaniu wypowiedziom zupełnie innego kontekstu jesteś mistrzem.
Jednak nieważne ile fikołków zrobisz, i tak faktem pozostanie, że baena jest słabym skrzydłowym.