|
Tak czy owak to nie Baena nas zbawi.
Powtarzam: chciałbym zobaczyć kompilację jego asyst - tych udanych i tych akcji, które koncertowo zepsuł.
Myślę po prostu, że ogarnięty skrzydłowy miałby na jego miejscu ich troszeczkę więcej.
Eufemizm.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|