Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29545
Stary 20.12.2024, 13:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, nie wiem czy były takie głosy.
Były, były. Karherop domagał się Starzyńskiego zamiast Baeny ponieważ Piotruś według niego równie dobry, a może się rozwinąć.
Drugi delikwent domagał się Sukiennickiego na skrzydle bo to mega talent, tylko na środku sobie jakoś nie radzi...

Nie moja wina że brzmi to głupio, nie ja to wymyśliłem. Po prostu przypominam coś co teraz większość woli zapomnieć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.12.2024 o godz. 13:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując