pi0tr3k94 napisał(a):

Czy Baena na chwilę obecną jest naszym najlepszym skrzydłowym? Tak.
Czy Baena jest dobrym skrzydłowym, nawet na poziomie 1ligowym? Nie.
|
Czy Baena jest naszym najbardziej krytykowanym skrzydłowym? Tak.
Czy były głosy domagające się gry Starzyńskiego albo Sukiennickiego zamiast Baeny? Tak.
Czy ma to jakikolwiek sens w kontekście powyższego? Nie.
Masz, poprawiłem Twój post, nie musisz dziękować...