Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24175
Stary 20.12.2024, 11:58
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście to rozsądne co piszesz tylko że to oznacza nowego zawodnika, który umie grać w piłkę (?!) i do tego ma 190cm wzrostu jak nową opcję do ataku. Czyli swoje kosztuje.
A my nie mamy skrzydeł, po, środka pomocy.
Tak jak napisalem kilka postow wyzej. Siedzac na klopie poszukalem na 90minut.pl w 2/3 lidze i znalazlem kilku takich wysokich ogranych chlopakow co strzelaja po kilkanascie bramek na sezon od kilku lat, czyli jakas smykalke do tego maja.
Mysle, ze gdyby miec dostep do jakiejs skautingowej bazy danych i zarzucic siec szerzej to daloby sie kogos takiego znalezc po taniosci.

Oczywistym jest natomiast ze skrzydla i srodek to priorytet w tym momencie a to co ja mowie to uzupelnienie skladu zeby miec dodatkowe opcje taktyczne. Jak spojrzysz na Arke i Termalice to obie druzyny maja takich zawodnikow i jakims cudem przepychaja mecze, ktore my wtapiamy. Wchodzi w TBB taki Fassbender w trakcie meczu i robi chaos u przeciwnika.
Odpowiedz cytując