Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24169
Stary 20.12.2024, 09:27
Markus napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że bardziej świadczy to o tym, że zdają sobie sprawę z faktu, iż nie ma pieniędzy na ściągnięcie nowego jakościowego środkowego pomocnika, który byłby w stanie zastąpić Carbo. Albo Basha po prostu nie ma kontaktów, by takowego zawodnika znaleźć w dostępnej cenie w jakiejkolwiek innej niższej lidze, bo nie jest on Kiko.
Teraz odbija się czkawką polityka ściągania młodego szrotu i przesłużania z kontuzjowanym starym. Na papierze w środku pola mamy poza Carbo i Igbekeme pięciu dedykowanych piłkarzy: Talar, Sukiennicki, Gogół, Duda i właśnie Dziedzic. I pozostawię to bez komentarza...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.12.2024 o godz. 09:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując