Markus napisał(a):

|
Myślę, że bardziej świadczy to o tym, że zdają sobie sprawę z faktu, iż nie ma pieniędzy na ściągnięcie nowego jakościowego środkowego pomocnika, który byłby w stanie zastąpić Carbo. Albo Basha po prostu nie ma kontaktów, by takowego zawodnika znaleźć w dostępnej cenie w jakiejkolwiek innej niższej lidze, bo nie jest on Kiko.
|
Teraz odbija się czkawką polityka ściągania młodego szrotu i przesłużania z kontuzjowanym starym. Na papierze w środku pola mamy poza Carbo i Igbekeme
pięciu dedykowanych piłkarzy: Talar, Sukiennicki, Gogół, Duda i właśnie Dziedzic. I pozostawię to bez komentarza...