Patryko napisał(a):

Martwi jedna wypowiedź Bashy z wywiadu, który przeprowadził z nim Mateusz Miga:
Oni tam naprawdę myślą, że Dziedzic jest w stanie zastąpić Carbo ?
|
Ciężko zeby sie pozbyc wszystkich rezerwowych, ktos tam musi hyc tym 3 czy 4 wyborem. Sukiennicki średnio podołał na tej pozycji.
Pomijam juz fakt że moga dojsc nowe kontuzje. Zupelnie mnie nie dziwi trzymanie Dziedzica.