Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29536
Stary 19.12.2024, 23:19
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Za co Chyba musieliby sprzedać Rodado, żeby mieć fundusze.
Nieźli piłkarze nie muszą być drożsi od nieudaczników. A kasa... raczej martwiłbym się o to czy potrafimy zrobić z niej użytek, a nie, że jej zabraknie. W końcu jesteśmy kasiastym klubem, bo przecież tylko bogaci mogą sobie pozwolić na taką degrengoladę transferową.
Odpowiedz cytując