leszekpw napisał(a):

Za co Chyba musieliby sprzedać Rodado, żeby mieć fundusze.
|
Nieźli piłkarze nie muszą być drożsi od nieudaczników. A kasa... raczej martwiłbym się o to czy potrafimy zrobić z niej użytek, a nie, że jej zabraknie. W końcu jesteśmy kasiastym klubem, bo przecież tylko bogaci mogą sobie pozwolić na taką degrengoladę transferową.