Markus napisał(a):

|
Baena mimo swoich wad był jesienią naszym najlepszym i najbardziej efektywnym skrzydłowym, a nieustanne atakowanie go przez niektórych wynika z jego narodowości i chęci wciskania do składu kolejnych Polaków, [...]
|
Atakowanie Baeny wynika z jego niedostatków i akcji typu "jeździec bez głowy".
Jeśli chcemy kogoś wcisnąć do składu to dobrego skrzydłowego, niezależnie od tego czy jest Hiszpanem, Polakiem, Eskimosem czy Papusaem.
Tworzysz chochoła, z którym bohatersko walczysz. Bez sensu.
Markus napisał(a):

|
Drugim naszym najlepszym skrzydłowym był Alfaro, [...]
|
I to by było na tyle.
Skoro naszymi najlepszymi skrzydłowymi są wyżej wymienieni dwaj Hiszpanie to pora się obudzić i zacząć szukać skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia.