Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29530
Stary 19.12.2024, 14:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
8 w blisko 28 spotkaniach. Z czego sa takei asysty jak ta gdy podal do Rodado w Kolobrzegu ktory potem sam minal 3 zawodnikow na 30 metrach. Praktycznie zaslug w tym golu Baena nie ma. Jak rywal sobie go ustawi na początku to Baeny praktycznie nie ma caly mecz.

Bezsprzecznie jednak Baena jest obecnie naszym najlepszym skrzydlowym, ale trzeba tez zobaczyc jaka mial konkurencje: Kiss, Mlynski, Starzynski, dziadek Alfaro czy Sukiennicki.

Jeszcze po meczach ze Spartakiem wydawalo sie ze Starzynski moze zaskoczy w tej rundzie, ale chyba w klubie juz go definitywnie skreslono:

https://sport.tvp.pl/84113953/dyrekt...o-piec-nazwisk
Podałeś jeden przykład kluczowego podania. Zwykle Baena podawał wzdluż pola karnego lub wycofywał do cofniętego napastnika w polu karnym po skutecznym przedryblowaniu obrońcy. Pogrubiony frament to to na czym wywalają się nasze pseudotalenty jak Starzyński i Sukiennicki.

Umniejszanie Baenie wynika z tego że posadził na dupie Starzyńskiego, który wg. Ciebie był równie dobry, czy z uwagi na narodowość? Nikt nie bronił naszym wunderkidom podawać tak jak Hiszpan. Nie jego wina że to drewniaki większe niż on...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.12.2024 o godz. 14:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując