Jagul napisał(a):

No to pogratulować oka.
Dla mnie to jednak spore zaskoczenie, że skrzydłowy, który nie potrafi dośrodkowywać robi 8 asyst w rundzie.
|
Bo większość tych asyst to nie były dośrodkowania.
Przy okazji - nikt u nas nie potrafi regularnie dobrze dośrodkować.
@stary dziad - oszczędzenie 10% kontraktu Fazlagicia to będzie sukces.