Karherop napisał(a):

|
Bezsprzecznie jednak Baena jest obecnie naszym najlepszym skrzydlowym, ale trzeba tez zobaczyc jaka mial konkurencje: Kiss, Mlynski, Starzynski, dziadek Alfaro czy Sukiennicki.
|
Zobaczymy jeszcze czy i Kiss oraz Alfaro zyskają coś jeszcze po normalnie przepracowanym okresie przygotowawczym, ale na pewno potrzebujemy przynajmniej jednego skrzydłowego, który byłby od razu do gry i podniósł poziom na tej pozycji.
Ogólnie mam nadzieję, że ściągniemy przynajmniej 2 doświadczonych piłkarzy (na razie bez uwzględnienia kontuzji Carbo), którzy będą wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem składu.