Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24165
Stary 19.12.2024, 10:49
As napisał(a):Wyświetl post
Sensem wprowadzenia wysokiego napastnika w dajmy na to 65 minucie jest to ze przeciwnik bedzie zmuszony wypchnac obrone wyzej. Bornienie sie na stoperami na 5 metrze to za duze ryzyko, jezeli taki zwodnik doszedlby do glowki na 5 metrze to ryzyko straty gola jest bardzo wysokie. Poprostu, trener Wisly robi zmiane wprowadzajac wysoka opcje do ataku, ktora wymusza zmiane taktyki na przeciwniku.

Niestety posiadanie zawodnika w stylu Pisza takiego efektu nie da bo chlop w dalszym ciagu bedzie wrzucal na napastnikow Wisly, ktorzy sa 20 centymetrow nizsi od stoperow przeciwnika.
Oczywiście to rozsądne co piszesz tylko że to oznacza nowego zawodnika, który umie grać w piłkę (?!) i do tego ma 190cm wzrostu jak nową opcję do ataku. Czyli swoje kosztuje.
A my nie mamy skrzydeł, po, środka pomocy.
Odpowiedz cytując