Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6229
Stary 19.12.2024, 10:48
Inwestor do nas nie przyjdzie ale nie z powodu "złych" kibiców tylko z powodu długów na poziomie 50 mln.
To jest realny problem a nie lizanie czegoś tam.
Przykładowo, czy Rutki przejmowały się "kibolstwem"?
Nie.
Przejmowały się długami.
Dlatego blisko dwadzieścia lat temu położyły Lecha by ich nie spłacać.
I pojawił się nowy Lech, grający na licencji Amici, nie mający długów.

I co dalej?
Owszem, dla nas beka, że teraz gra kuchenkorz a nie kolejorz.
Ale kto się tym przejmuje...

Natomiast widać realne zarządzanie strategiczne, które w ciągu tych lat zaowocowało m.in:
-stworzeniem stabilnych podstaw funkcjonowania klubu
-3 razy mistrzostwo
- stworzeniem najlepszej akademii
-grube miliony przychodów z transferów
-wieloma meczami w europejskich pucharach (Juve, MC, itd)

Czy były błędy? Oczywiście. Ale kto ich nie robi.

A kibolstwo?
Wiele razy szumiało, robiło jakieś bojkoty ...
I co?
I nic.
Generalnie Rutki się tym nie przejmują.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując