azor napisał(a):

Mamy milion wrzutek do nikogo, bo nie mamy gości, którzy w stylu Pisza "ustrzelili by kogoś w ten głupi łeb".
Dziwne, że skoro rozwiązanie jest takie proste nikt na to nie wpadł.
|
Bo to nie jest żadne rozwiązanie.
Frankowski metr 1.60 w kapeluszu mial w życiu wiecej bramek z glowy niz nie jeden dwumetrowiec
Trzymanie w kadrze napastnika III czy IV ligowego po to by dawal tylko i wylacznie wzrost? To juz naprawde lepiej stopera wprowadzic wyżej na końcówkę.
Mając tyle klopotow w innych obszarach boiska naprawde nie sadze ze Basha marnuje obecnie czas na szukanie napastnika.