Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24164
Stary 19.12.2024, 10:43
azor napisał(a):Wyświetl post
Mamy milion wrzutek do nikogo, bo nie mamy gości, którzy w stylu Pisza "ustrzelili by kogoś w ten głupi łeb".

Dziwne, że skoro rozwiązanie jest takie proste nikt na to nie wpadł.
Bo to nie jest żadne rozwiązanie.

Frankowski metr 1.60 w kapeluszu mial w życiu wiecej bramek z glowy niz nie jeden dwumetrowiec

Trzymanie w kadrze napastnika III czy IV ligowego po to by dawal tylko i wylacznie wzrost? To juz naprawde lepiej stopera wprowadzic wyżej na końcówkę.

Mając tyle klopotow w innych obszarach boiska naprawde nie sadze ze Basha marnuje obecnie czas na szukanie napastnika.
Odpowiedz cytując