Jagul napisał(a):

No to pogratulować oka.
Dla mnie to jednak spore zaskoczenie, że skrzydłowy, który nie potrafi dośrodkowywać robi 8 asyst w rundzie.
|
8 w blisko 28 spotkaniach. Z czego sa takei asysty jak ta gdy podal do Rodado w Kolobrzegu ktory potem sam minal 3 zawodnikow na 30 metrach. Praktycznie zaslug w tym golu Baena nie ma. Jak rywal sobie go ustawi na początku to Baeny praktycznie nie ma caly mecz.
Bezsprzecznie jednak Baena jest obecnie naszym najlepszym skrzydlowym, ale trzeba tez zobaczyc jaka mial konkurencje: Kiss, Mlynski, Starzynski, dziadek Alfaro czy Sukiennicki.
Jeszcze po meczach ze Spartakiem wydawalo sie ze Starzynski moze zaskoczy w tej rundzie, ale chyba w klubie juz go definitywnie skreslono:
https://sport.tvp.pl/84113953/dyrekt...o-piec-nazwisk