MaLk napisał(a):

Patryk "tylko_Jop_wie_czemu_wystawiany_na_skrzydle" Gogół
|
Myślę, że siedzi na ławce I-ligowej drużyny nie bez przyczyny. Na to, co on próbuje/chce grać, nie ma po prostu umiejętności, więc pozycja, na której jest wystawiany, nie ma większego znaczenia.
Na chwilę obecną jest to bardziej kandydat na Młyńskiego 2.0, niż na wartościowego piłkarza.