|
Wynik jak wynik.
Skoro niektórzy są wykształceni ponad swoją inteligencję to jasne, że są i piłkarze, którzy mają statystyki lepsze niż ich gra i umiejętności.
Z chęcią zobaczyłbym kompilację tych asyst, żeby przekonać się ile tam było przypadku, a ile umiejętności.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|