Jaroo1 napisał(a):

Znajdź inwestora, tylko najpierw go uprzedź, że jak nie będzie lizał dupy kibicom to będzie pierwszy pogoniony (nawet jakby awansował do LM) a jak będzie lizał rowa poprawnie, to może być nawet Vanną Ly albo robić cyrki jak Zaskroniec i mieć super poparcie na trybunach.
Nikt o zdrowych zmysłąch w ten burdel nie wejdzie bo tutaj tylko układy się liczą. Jak jesteś swój to wybaczymy wszystko, później lub wczesniej nazwiemy cię legendą, jak nie jesteś od nas to jak chcesz to możesz płacić na klub, tylko żebyś czasem się nie mieszał w różne interesy przy Wiśle.
|
Jak Ty żeś mi teraz zaimponował
Dlatego to musi jebnąć. Ez tego nie będzie „odnowienia „ Wisły